Kochani Maturzy艣ci!!馃挍

Dzi艣 ju偶 trzeci dzie艅 matur, czas馃晽聽szybko mija. Jeszcze ma艂膮 chwil臋 temu zastanawiali艣cie si臋, czy egzaminy si臋 odb臋d膮, co z Wasz膮 przysz艂o艣ci膮, czy dacie rad臋, powtarzali艣cie materia艂, kt贸ry przyswajali艣cie przez trzy lata, a w niedziel臋 wieczorem odliczali艣cie minuty do godziny zero… Dzi艣 ju偶 jeste艣cie w po艂owie drogi na szczyt鉀帮笍聽swoich marze艅.聽

Wierzymy, 偶e po zdanej maturze spe艂nicie swoje wszystkie plany o wymarzonych studiach, pracy, podr贸偶ach,聽mi艂o艣ciach, rodzinie. Jeste艣my tego pewni, poniewa偶 obserwowali艣my Was przez trzy, sze艣膰 lub nawet dwana艣cie lat i wiemy, 偶e jeste艣cie ambitni, m膮drzy, kochacie ludzi, pope艂niacie b艂臋dy – wyci膮gacie z nich wnioski – idziecie z 偶yciem dalej, lubicie wyzwania i do tego macie ogrom odwagi, by realizowa膰 swoje ma艂e i wielkie cele!

Pami臋tajcie, 偶e my tu zostajemy, gdyby艣cie kiedykolwiek potrzebowali naszej pomocy, to JESTE艢MY! Nie ma takich sytuacji, z kt贸rymi RAZEM nie daliby艣my sobie rady!
Poza tym zawsze mo偶ecie nas odwiedzi膰 i porozmawia膰, powspomina膰.
Dyrekcja i Wasi Wychowawcy