Udanych wakacji …

Kochani Uczniowie,

za Wami 10 miesięcy pracy, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności w tym trochę innym niż dotąd roku szkolnym. Wielu z Was mierzyło się z niepewnością, uczyło systematyczności i zdyscyplinowania. Wszyscy zdaliście ten trudny egzamin. Każdemu z Was gratulujemy wyników.

Przyszedł teraz czas na krótki odpoczynek i czas bez komputera, smartfona, zadań online.  Korzystajcie ze słońca, pięknych górskich widoków, dolin i pagórków, morskich fal i urokliwych jezior. Dostrzegajcie to, na co nie było czasu w trakcie roku szkolnego. Dbajcie o siebie i uważajcie na siebie gdziekolwiek będziecie, abyśmy mogli się wkrótce zobaczyć. Tęsknimy za Wami. Szkoła bez Was nie jest szkołą, jest tylko pustym i cichym budynkiem.

Szanowni Rodzice,

dziękujemy Państwu za obecność, za wszystkie rozmowy i pomoc w każdej, nawet najmniejszej sprawie. Ten rok i dla Państwa okazał się wyjątkowy, dlatego tym bardziej dziękujemy z współpracę. Dziękujemy, że zawsze możemy na Państwa liczyć. Życzymy chwili odpoczynku i radości podczas rodzinnych wakacji.

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy szkoły,

dziękujemy za trud włożony w przekazanie wiedzy z wielu dziedzin i wpajanie zasad wychowania, za dbanie o szkołę. Dziękujemy za każdą godzinę Waszej pracy – w szczególności te wszystkie, które odbywały się poza murami szkoły. Ten rok był inny, ale wiele nas nauczył i te umiejętności pozostaną z nami na długo. Życzymy bezpiecznego wypoczynku.

Wszystkim życzymy udanych wakacji, odpoczynku i niesamowitych wrażeń z wielu pięknych, najlepiej polskich miejsc.  

Liczymy na to, że spotkamy się we wrześniu.

Dyrekcja ZSS