Jesteśmy “Szkołą w chmurze”

Miło nam poinformować, że praca naszych nauczycieli, zaangażowanych w cyfrową transformację edukacji, została doceniona przez firmę Microsoft, co sprawiło, że nasza szkoła została dołączona do polskiego programu „Szkoła w Chmurze Microsoft”.

Wyróżnienie dla szkoły potwierdzone jest certyfikatem oraz tablicą informacyjną z logo „Szkoła w Chmurze Microsoft”. Jednocześnie cieszy nas fakt, że dołączyliśmy do ogólnopolskiej sieci Szkół w Chmurze Microsoft i mamy zaproszenie do światowych programów Microsoft Innovative Educator Expert (Globalna Sieć Innowacyjnych Nauczycieli) i Microsoft Showcase School (Globalna Sieć Modelowych Szkół) oraz dostęp do szkoleń i materiałów dla nauczycieli na platformie Microsoft Educator Centre.