Dzień Anioła 2020 – już jutro

Anielska Szkoło 🙂 Serdecznie zapraszamy Was do udziału w kolejnej edycji DNIA ANIOŁA 2020 😇. Tym razem nieco w innej formie. Chcielibyśmy w tym roku podczas przerwy śniadaniowej zrobić krótki teledysk w formie LIP DUB 🎥 , czyli filmu na jednym ujęciu. Można stworzy grupę klasową (przebranych uczniów), którzy będą mogli przedstawić 3 sekundową animację (zabawę, prezentację, przedstawienie). Grupy mogą być rozłożone na całym pierwszym piętrze, aby zachować bezpieczną odległość. Kamerzysta podejdzie i sfilmuje 3️⃣ sekundy i przejdzie dalej w rytm muzyki. Zapoznajcie się na Internecie z taką formą filmu, aby bardziej zobrazować sobie klimat klipu. Przebranie to: ubiór na biało i skrzydła. Tradycyjnie: przebrany- niepytany 😍. Szczegóły w szkole.  Dobrego, wtorkowego DNIA ANIOŁA