Rada Rodziców wspiera anglistki

Zespół językowy anglistek pragnie podziękować Radzie Rodziców naszej Szkoły za sfinansowanie zakupu nowych materiałów dydaktycznych do języka angielskiego dla szkoły podstawowej i liceum. Ze środków Rady Rodziców zostały zakupione maty edukacyjne oraz kostka edukacyjna dla uczniów klas młodszych; różnorodne gry językowe rozwijające i utrwalające przeróżne struktury gramatyczne, a także gry planszowe i karciane rozwijające umiejętność mówienia w języku obcym. Ponadto, nasze zbiory materiałów dodatkowych poszerzyły się o kilkanaście zestawów kart konwersacyjnych, które urozmaicą zajęcia językowe dla uczniów szkoły podstawowej i liceum. Zakupione zostaną jeszcze znane i lubiane przez wszystkich story cubes, czyli kostki do kreatywnego opowiadania historii oraz gra Dixit.
Poniżej kilka zdjęć naszych nowych gier.