Bluzy salezjańskie

Drodzy Rodzice,
inicjujemy nową akcję zakupu bluz salezjańskich za pośrednictwem rodziców.

Są to bluzy z kapturem w kolorze bordowym i granatowym, z nadrukiem na przodzie i na rękawie, akceptowane jako mundurek szkolny – identyczne jak zamawiane do tej pory.

Ceny są zależne od ilości bluz, którą zamówimy jako szkoła. Dlatego na teraz zbieramy informacje o ilości, którą każda klasa chciałaby zamówić.
Aktualne widełki cenowe wyglądają następująco:Bluzy dziecięce w rozm. 116-164: od 50zł do 65zł
Bluzy młodzieżowe S,M: od 58zł do 74zł
Proszę Państwa do końca tego tygodnia, do 15.11.2020 przekazanie Waszym trójkom klasowym informacji, ile bluz chcieliby Państwo zamówić.
Po zebraniu deklaracji ustalona zostanie ostateczna cena za bluzę i chcielibyśmy przystąpić do zakupu.Pieniądze za każdą klasę będziemy zbierać za pośrednictwem skarbników klasowych.