Our Future Forum 2021

6 marca 2021 roku fundacja Our Future Foundation organizuje online bezpłatną konferencję edukacyjną „Our Future Forum”, skierowaną do zdolnych i ambitnych polskich licealistów oraz studentów.
Nasza konferencja ma na celu podjęcie dyskusji o szeroko zakrojonych tematach edukacyjnych oraz możliwościach rozwoju młodych osób zarówno w Polsce, jak i za granicą, poprzez to również chcemy zachęcić młodzież do realizowania swoich celów i marzeń́
Our Future Forum przyjmie postać serii paneli z młodymi profesjonalistami, liderami i osobami sukcesu. Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się m. in.: Maciej Musiał, Justyna Orłowska, Dawid Urban, Iga Świątek, a także absolwenci uniwersytetów Oxford, Stanford czy Harvard. 
Trochę o samej fundacji:  celem Our Future Foundation jest długofalowy rozwój naszego regionu i kraju. Realizujemy ten cel poprzez przekazywanie doświadczenia oraz pomocy podopiecznym w świadomym wyborze przyszłej ścieżki kariery. Nasz program stypendialny co roku pomaga dziesiątkom licealistów w aplikacji na najlepsze uczelnie świata. Prowadzimy warsztaty i webinaria oraz zawsze staramy się wspierać indywidualny rozwój młodzieży.

Poniżej załączamy odnośnik do wydarzenia na Facebooku.
Link do wydarzenia: https://fb.me/e/ypzuDBDY


Z wyrazami szacunku,
Michał Multan
Koordynator ds. marketingu