2E PSLO na wycieczce

W dniach 14-15 czerwca uczniowie klasy 2E PSLO wraz z wychowawczyniami: Panią Ewą Dojaś-Łukomską oraz Panią Sylwią Staszak wybrali się na wycieczkę do miejscowości Ląd, położonej nad Wartą.

Nie da się ukryć, iż bezchmurne niebo i słońce w zenicie sprzyjały im w aktywnym spędzaniu czasu na łonie natury. Dzięki licznym grom integracyjnym oraz pracom w mniejszych zespołach koleżanki i koledzy mogli się jeszcze lepiej poznać, w szczególności biorąc pod uwagę kilkanaście miesięcy nauki zdalnej. Ponadto uczniowie wzięli udział w spacerze z przewodnikiem po Nadwarciańskim Parku Krajobrazowym. Przedstawicielka Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Lądzie w niezwykle ciekawy sposób opowiadała młodzieży o gatunkach roślin i zwierząt zamieszkujących tamtejszy obszar, prowadząc ich przez tereny dawnego koryta rzeki, lasu i malowniczych pól.

Nie zabrakło także wieczornych tańców oraz chwil wytchnienia na kocu z przekąskami.Niewątpliwie wyjazd ten pozostawił wszystkim uczestnikom wiele wspomnień, które utkwią im w pamięci na długie lata.😁

Fotorelacja w galerii.