Aktywny czerwiec w klasie 2A PSLO

⚽️🏃‍♂️😎🤩W czwartek 10 czerwca 2021 roku klasa 2a wraz z panią Martyną Salamon oraz panią Andżeliką Karaszewską wybrała się na jednodniową wycieczkę do miasta krasnali, czyli do Wrocławia. W planie zwiedzania znalazło się nie tylko zjawiskowe zoo, ale także spacer malowniczymi ulicami. Wędrówkę umilały ciekawostki i historie opowiadane przez pana przewodnika. Nie zabrało także czasu na obiad, czy na pamiątkowe zakupy. Pomimo sporadycznej niepogody był to dobry czas na integrację oraz odkrycie kawałka Polski.😎🥰

W kolejnym tygodniu 15 czerwca klasa 2A PSLO uczestniczyła w podchodach zorganizowanych przez Weronikę Nowaczyk nad jeziorem Maltańskim. Po godzinnym spacerze uczniowie rozwiązywali zagadki i łamigłówki. W drodze powrotnej klasa udała się na lody oraz powtórnie pieszo wróciła do szkoły na lekcje.

🐞🦎🐙Koniec roku szkolnego oznacza nocowanie, które odbyło się 18 czerwca. Podczas nocowania uczniowie grali w gry sportowe na sali gimnastycznej🏀⚽️⚾️🎾, tańczyli belgijkę jak również grali w gry planszowe w klasie. Pomimo wysokiej temperatury 🧯, która doskwierała uczniom w jednej z najbardziej gorących klas na 3 piętrze, wspólnym rozmowom, grze w pokera, mafię i sabotażystę nie było końca. Poniżej krótka fotorelacja z powyższych wydarzeń klasowych. 📸

Fotorelacja w galerii.