Lista kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do PSLO

Lista kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych znajduje się na tablicy informacyjnej w budynku szkoły oraz po zalogowaniu www.szkola-poznan.salezjanie.pl/wyniki-rekrutacji/

Do dnia 30 lipca 2021 r. (do godz.15:00) zakwalifikowany kandydat lub jego rodzice/opiekunowie prawni potwierdzają wolę podjęcia nauki poprzez dostarczenie do sekretariatu Szkoły następujących dokumentów:

• świadectwa ukończenia szkoły (oryginał);
  • zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego lub egzaminu ósmoklasisty (oryginał);
  • dwóch podpisanych zdjęć legitymacyjnych;
  • zgody podpisanej przez Rodziców/opiekunów prawnych/ na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych, przetwarzanie wizerunku oraz kontakt z pedagogiem, psychologiem i doradcą zawodowym w PSLO w Poznaniu.

Brak dostarczenia do sekretariatu ww. dokumentów w ustalonym terminie skutkuje skreśleniem kandydata
z listy.

W tym terminie kandydaci w sekretariacie Szkoły dokonują zamówienia kart wejściowych do budynku szkolnego.