Kiermasz ZSS na Cytadeli 11-12.09.2021

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele
pojawiła się możliwość zebrania dodatkowych funduszy na budowę Placu Zabaw dla dzieci 🤗🤩💜

🚨📣🚨📣 Dzięki uprzejmości restauracji „Umberto” możemy na Cytadeli zorganizować kiermasz w weekend 11-12 września 2021.🤗🤗🤗
W imieniu głównych zainteresowanych, czyli uczniów klas 1-3 zwracamy się z prośbą o pomoc przy jego organizacji. Bez Was to się nie uda.🤩😍😘
Poszukujemy PANÓW do pomocy w przewiezieniu ze szkoły kartonów z fantami (w tygodniu przed i po kiermaszu), osób, które mogą pomóc w  przygotowaniu i obsłudze kiermaszu (rozstawiamy o 10:00, kończymy o 17:00) oraz dodatkowych atrakcji dla dzieci (bańki, malowanie twarzy, warkoczyki, baloniki). Potrzebne będą również np. stoliki turystyczne.
Liczymy na Wasze zaangażowanie. 🤗🤗🤗
Prosimy o kontakt na email lub przez Messenger: Justyna Barańska (justyna-baranska@wp.pl) i/lub Elżbieta Matusiak (elzbieta.matusiak@zssp.pl).