Finał akcji „Podaj mydło”

W październiku tego roku nasz Szkolny Wolontariat przyłączył się ogólnopolskiej akcji ,,Podaj mydło”, której organizatorem jest Fundacja Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio. Celem akcji była zbiórka kostek mydła dla Afryki.

W listopadzie Szkolny Wolontariat wyjściem do Fundacji Redemptoris Missio podsumował akcję “Podaj mydło”. W wyniku przeprowadzonej akcji, w naszej szkole zebraliśmy ponad 700 szt. mydeł, które zostały bezpośrednio przekazane Fundacji.

Będąc w Fundacji, po raz kolejny mogliśmy czynnie pomóc – pakując, segregując przez kilka godzin opatrunki. – zobaczcie sami (fotogaleria) – mimo ciężkiej pracy atmosfera dawania pomocy aktywowała nas do działania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym niezwykłym dziele niesienia pomocy potrzebującym w dalekiej Afryce.