1-3 PSSP zaprasza do wyjątkowej akcji …

Zapraszamy do wzięcia udziału w bożonarodzeniowej akcji, której adresatami są zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja.

Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie.

Symbolem akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

Aby wziąć udział w tej inicjatywie należy wziąć bombkę z choinki i w zamian za nią przynieść pod nią paczuszkę z artykułami higienicznymi, takimi jak:- proszki, płyny i kapsułki do prania do kolorów i białego,- chusteczki nawilżone,- kremy,- szampony,- oliwki,- pieluchy (w szczególności Dada r.4),- mydła,- ręczniki papierowe,- maseczki.

Na ofiarowane dary czekamy do 20 grudnia włącznie, aby dostarczyć je do potrzebujących jeszcze przed Świętami.