Piknik i Marszobieg „Salezjańska Piątka” – sobota 28.05.2022

Po długiej pandemicznej przerwie z radością zapraszamy na czwarty już Piknik i Marszobieg „Salezjańska Piątka”.

Miejsce: Parafia pw. Błogosławionej Poznańskiej Piątki na poznańskiej Dębinie

Czas: sobota 28.05.2022, godz. 10.00 – 14.00

Udział w Pikniku jest obowiązkowy dla wszystkich uczniów ZSS.

Zachęcamy wszystkich do udziału w biegach. Szybki marsz na najdłuższym dystansie 5km zajmie Państwu około godziny i będzie to czas spędzony w dobrym towarzystwie i na świeżym powietrzu.Biegi na wszystkich dystansach będą miały elektroniczny pomiar czasu.Udział w biegach jest dobrowolny – dla uczniów ZSS jest bezpłatny, dla pozostałych uczestników koszt wynosi 10 zł.

Link do zapisów na biegi znajdą Państwo na stronie imprezy: www.biegsalezjanski.pl

Zapraszamy i pozdrawiamy

Rada Rodziców ZSS