Mamy mistrzostwo …

Tydzień temu nasi uczniowie zwyciężyli w rozgrywkach Wielkopolskiej Ligi Unihokeja, a dzisiaj mistrzyniami zostały również dziewczęta.

Swój turniej finałowy rozegrały 22 maja w Hali Sportowej w Brudzewie. Do meczy nie przystępowały może jako faworytki, ale praca na treningach i pełne zaangażowanie zaowocowały wspaniałą grą. Pierwszy mecz zremisowany dość pechowo 7:7 z Koplą Paczkowo pokazał, że stać nas tego dnia na wiele. Drugi mecz również zacięty, ale tym razem wygrywamy z UKS Kasztelania Brudzew 5:3. Ostatni mecz z UKS Radzevia Radzewo wyszedł nam świetnie i wygrywamy 20:1. Mamy tyle samo punktów co Kopla.

Chwila nerwów, liczenie bramek, małe zamieszanie,… Jest! Złoto!🏑🥅🏆🥇

Wspaniała niespodzianka!Zagraliśmy w składzie: Zosia P., Tosia Ś., Helena, Hania, Ania Li. (K), Zosia Li., Ania Le., Zosia W., Tosia K.

Gratulacje.

A teraz kierunek Mistrzostwa Polski😃