Finał Mistrzostw Poznania w Unihokeju Chłopców

W momencie, gdy dziewczynki z klas 2-4 grały w Żytowiecku, na parkiecie Zespołu Szkół Salezjańskich w Poznaniu odbywał się Finał Mistrzostw Poznania w Unihokeju Chłopców z roczników 2010 i młodszych. Wszyscy chłopcy, którzy reprezentowali Publiczną Salezjańską Szkołę Podstawową na co dzień trenują w UKS Salezjanie Poznań. Pierwsze dwa mecze nasza drużyna miała pod kontrolą sytuację na boisku i spokojnie je wygrała. Trzeci mecz natomiast rozpoczął się nie najlepiej. Przegrywaliśmy 2:0, ale graliśmy do końca. W trzeciej tercji wyszliśmy na prowadzenie 3:2. Co prawda zwycięstwa nie dowieźliśmy do końca, ale remis 3:3 i tak dawał nam zwycięstwo w całym turnieju i tytuł Mistrzów Poznania!

Brawo chłopaki! Teraz pracujemy na dobry wynik we Finałach Wojewódzkich.💪

Ogromne podziękowania należą się również Adamowi, Jankowi i Stanisławowi, którzy musieli dość niespodziewanie wcielić się w rolę sędziów!!!