Salezjański Bal Karnawałowy

Szanowni Państwo, w poprzednich latach świetnie wspólnie bawiliśmy się na kolejnych czterech Salezjańskich Balach Karnawałowych Nauczycieli i Pracowników, Rodziców i Sympatyków naszej szkoły.

Zatem kontynuując naszą tradycję mamy przyjemność zaprosić Państwa na piąty już Salezjański Bal Karnawałowy.

Tym razem spotykamy się 14 stycznia 2023 roku o godzinie 18:00 w Pałacyku pod Lipami w Swarzędzu.

Przewidziana jest doskonała zabawa pod czujnym okiem Kreatywnego Wodzireja, wspólne biesiadowanie przy suto zastawionych stołach oraz tradycyjnie loteria fantowa wspierająca szkolne Oratorium oraz duszpasterstwo młodzieży CUMA.

Wszystkich chętnych do udziału w balu serdecznie zapraszamy do zakupu biletów w pierwszej kolejności drogą elektroniczną pod adresem e-mail: karnawalzss@gmail.com. W nieco późniejszym terminie o czym Państwa poinformujemy będzie możliwość zakupu biletów tradycyjnie w sekretariacie szkoły.

Koszt biletu to 230 zł od osoby.

Do miłego zobaczenia

W imieniu Rady Rodziców ZSS

Karolina Możuch