I Konkurs Kolęd

Kolędy wzruszają, przywołują wspaniałe wspomnienia, ocieplają atmosferę i sprzyjają zadumie.

12 stycznia w naszej szkole odbył się „I Konkurs Kolęd”. Głównym cele spotkania było propagowanie kultury muzycznej, pielęgnowanie tradycji kolędowania, jak również twórcza konfrontacja i integracja środowiska szkolnego. Uczestnicy konkursu zaskakiwali walorami głosowymi, oprawą muzyczną, na scenie nie zabrakło klawiszy, gitary, trąbki, fletu czy nawet oboju. Oceniając występy jury brało pod uwagę poprawne wykonanie kolędy, muzykalność, poczucie rytmu oraz przygotowany akompaniament. W trakcie obrad muzycznego jury, czas umilił występ taneczno-akrobatyczny przygotowany przez uczennice klasy 5a.

Gratulujemy umiejętności muzycznych, talentu i odwagi laureatom konkursu, jak również wszystkim uczestnikom. Myślimy, że wspaniała atmosfera i wysoki poziom prezentacji, są to główne argumenty za tym, by Konkurs Kolęd na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń kulturalnych naszej szkoły.

Fotorelacja w galerii – zapraszamy.

Organizatorzy: Karina Czarnecka, ks. Krzysztof Jaskólski, Arleta Lehwark, Agnieszka Majewska, Małgorzata Matwijów