Rozgrywki juniorek

Nie tylko nasi piłkarze wybiegli na parkiety w ten weekend. Również drużyna juniorek młodszych wspierana przez dziewczyny z UKS Kopla Paczkowo rywalizowała na swoim ligowym turnieju. Tym razem byliśmy w Mrzeżynie i mimo lekkich osłabień dziewczyny świetnie sobie poradziły. Po dobrym, ale przegranym meczu z pierwszą drużyną Olimpia Osowa przegraliśmy jeszcze z SUS Travel Jedynka Trzebiatów, ale później zdobyliśmy komplet punktów z dziewczynami z Powiatowy Klub Sportowy „MOS” Zbąszyń – Floorball & Volleyball Zbąszyń oraz zremisowaliśmy z drugą drużyną Olimpia Osowa.

Cieszą bramki zdobywane po zespołowych akcjach całej drużyny i duże zaangażowanie wszystkich zawodniczek.

Po trzech turniejach eliminacyjnych zajęliśmy IV miejsce w grupie i o awans do Finału Mistrzostw Polski powalczymy za dwa tygodnie na turnieju kwalifikacyjnym z drużynami z Żurawicy, Zielonki, Zbąszynia i Gdańska.

Zadanie trudne, ale na pewno stać nasze dziewczyny na awans!💪🏑🥅

Specjalne podziękowania dla Dziadków Heleny za wsparcie z trybun i pomoc😃🍕

#poznanwspieraZespół Szkół Salezjańskich w PoznaniuPolski Unihokej