Z wizytą na matematyce w PSLO

Licealiści doskonale wiedzą, że myślenie matematyczne gimnastykuje szare komórki🧠, rozwija umysł i poszerza horyzonty, a że uczniowie gimnastykę kochają, to na lekcjach matematyki ćwiczą wytrwale🏋️‍♀️🏋️.

📐Korzystają z ekranów interaktywnych. Służą one im nie tylko do zapisywania rozwiązań zadań, ale ułatwiają korzystanie z materiałów interaktywnych np. apletów, z quizów, aplikacji matematycznej GeoGebra i udostępnych w niej zasobów.

📐Przyrządy tablicowe ułatwiają uczniom rysowanie figur i wykresów, a dzięki wzornikom tablicowym rysowanie paraboli to pestka.

📐Dzięki zestawom brył licealiści mogą z łatwością zrozumieć zagadnienia związane ze stereometrią.

Życzymy im powodzenia, bo jak wiemy, matma króluje we wszystkich dziedzinach życia, więc na pewno ta codzienna gimnastyka się przyda! 😀