„Laboratoria przyszłości”

Drodzy Uczniowie, Rodzice i wszystkie osoby zainteresowane rozwojem Naszej Salezjańskiej Szkoły! 

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami wspaniałą nowiną. Nasza szkoła wzięła udział w prestiżowym programie „Laboratoria Przyszłości”! Jesteśmy dumni, że zostaliśmy włączeni do tego projektu. 

W ramach programu „Laboratoria Przyszłości” udało nam się pozyskać dofinansowanie w kwocie 147300 na nowoczesny sprzęt, który znacząco wzbogaci naszą infrastrukturę edukacyjną. Chcielibyśmy podzielić się z Wami listą zakupionego sprzętu, który będzie dostępny w naszej szkole: 

Sprzęt audio-wideo: Teraz możemy stworzyć profesjonalne prezentacje, nagrania wideo i multimedia. To otwiera przed nami ogromne możliwości edukacyjne, pozwalając na tworzenie interaktywnych lekcji i projektów. 

Sprzęt nagłośnieniowy: Dzięki niemu nasze wydarzenia szkolne będą jeszcze bardziej widowiskowe. Będziemy mogli organizować konferencje, występy i inne wydarzenia kulturalne na najwyższym poziomie. 

Sprzęt fotograficzny: To narzędzie pomoże naszym uczniom rozwijać umiejętności fotograficzne. Będziemy mogli dokumentować ważne momenty w życiu szkoły i tworzyć galerie zdjęć, które przypomną nam te wspaniałe chwile. 

Roboty: To innowacyjne narzędzia edukacyjne, które pomogą nam wprowadzić uczniów w świat nauki programowania i technologii. Dzięki nim nasi uczniowie będą mogli zdobywać doświadczenie w dziedzinie robotyki, co może być kluczem do przyszłej kariery w dziedzinie STEM. Wprowadzając naszych uczniów w świat nowoczesnych technologii i programowania, przygotowujemy ich do sukcesu w dzisiejszym świecie. 

Jesteśmy podekscytowani tą niesamowitą możliwością i jesteśmy pewni, że nasza szkoła będzie jeszcze bardziej inspirującym miejscem nauki. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zachęcamy do śledzenia naszych działań w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”. Razem możemy osiągnąć naprawdę wielkie rzeczy! 

#LaboratoriaPrzyszłości