Międzyszkolne, sztafetowe biegi przełajowe

🏃Międzyszkolne, sztafetowe biegi przełajowe dzieci to emocjonujący sportowy event, w którym młodzi sportowcy rywalizują w biegach, pokonując różne rodzaje terenu oraz przekazując pałeczkę kolejnym zawodnikom w swoich drużynach.

🏃Dzieci i młodzież w wieku szkolnym rywalizują w odpowiednich grupach wiekowych. Trasy biegowe są zróżnicowane i obejmują tereny, takie jak parki, lasy, łąki i pagórki. To sprawia, że biegi są bardzo wymagające i ciekawe.

🏃W dniu 27.09. Na Polanie Harcerza, uczniowie i uczennice z roczników 2011, a także młodsi, rywalizowali w jednej kategorii wiekowej w drużynach, składających się z 6 zawodników/zawodniczek. Każdy z nich musiał pokonać 800 metrów trasy i przekazać pałeczkę kolejnemu członkowi drużyny.

🏃Sztafetowe biegi kładą duży nacisk na współpracę. To nie tylko test wytrzymałości, ale również zdolności zespołowych. Nasi uczniowie i uczennice spisali się wspaniale!!!

🏃Sztafeta chłopców zajęła 11 miejsce, natomiast dziewczęta przekroczyły linię mety na 5 miejscu .Poza rywalizacją zawody sportowe to okazja do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu i dbania o zdrowy styl życia.

Wszystko to razem tworzy ekscytujące i przyjemne wydarzenie sportowe, które rozwija pasję do biegania i rywalizacji wśród młodego pokolenia.

Uczniom i uczennicom gratulujemy!!!

🏃Jesteśmy z Was bardzo dumni!!!💪