Nasi uczniowie uwielbiają grę w szachy!

W piątek 27 października nasza drużyna w składzie Stefan Słomian, Hanna Słomian, Michał Ponitka, Franek Marcinkowski, Jan Cybichowski brała udział w Poznańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych. Wzięło udział 19 drużyn. Po pasjonującej walce zajęliśmy 14 miejsce.

28 października nasze drużyny w składach:

Drużyna Dzieci:

1. Dostatni Franciszek 2. Ratajczak Oliwer 3. Skibicki Mikołaj

oraz Drużyna Młodzieży: 1. Szymański Jerzy 2. Rogal Joachim 3. Ryczek Tobiasz

brały udział w Poznańskich Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych. Wzięło udział 21 drużyn w grupie dzieci, w której zajęliśmy 8 miejsce i 10 drużyn w grupie młodzieży, w której byliśmy na 4 miejscu po pasjonującej walce. Gratulacje dla uczestników.